неділя, 29 квітня 2012 р.

Павичі

Не можу передати вам як мені подобаються картини з зображенням такої неймовірно красивої птахи як павич. Давно вже збираю різні схемі з її зображенням та по можливості купую такі набори. І ось нещодавно в одному інтернет-магазині побачила набір, від якого просто не могла відмовитись, тому вирішила його негайно придбати. Коли з крамниці мені зателефонували і спитали, яким способом краще відправити набір, бо він досить величенький, я не відразу зрозуміла про що йдеться. Уявіть собі моє здивування, коли у перевізника мені винесли таку ось об"ємну і важкеньку коробочку.
Поки несла її додому, мене з"їдала цікавість, нетерпілося чимшвидше розпакувати і порозглядати такий незвичний для мене вишивальний набір. Чесно кажучи, коли побачила таку кількість ниток, аж тоді зрозуміла реальні розміри цієї картини, але це мене навіть втішило, бо великі картини мені подобаються набагато більше малих - я прихильник великих форм, і вони більше підходять до мого інтер"єру.
 Ну ось, власне, головний герой цілої розповіді.
  
Набір якогось китайського виробника, але мушу визнати, що нашим виробникам вишивальних наборів треба ще багато вчитися, щоби наблизитися до такого рівня комплектації. При відносно не високій ціні набору в комплектацію входять досить гарні нитки - блискучі і гладенькі, схема чудово напечатана в глянцевій книжечці, ще й до всього додана тканинна сумочка, мабуть для того, щоби під час роботи над картиною тримати у ній всі ниточки або й сам процес.


8 коментарів:

Бубик сказав...

Залиишилося лише одне - вишити! Бажаю успіху в творчому процесі!

Violet сказав...

Поздравляю с покупкой!Какая палитра цветов!сплошная цветотерапия!

Lenbusya-Лена сказав...

Какой большущий набор! Красивущий павлин! Вау! Очень красивая работа будет, но и трудоемкая, но тебе под силу, успехов!
----
Качество комплектации набора впечатлило, круто!

Galaif сказав...

Лэночка, спасибі за побажання, та цей проект втілювати в життя цього року не буду, так як давно уже є заплановані інші роботи. Перенесу його на наступний рік.

Спасибі, Віточко, що заходиш до мене в гості, завжди дуже рада тебе бачити! Так, кольоротерапія тут ще та. Насправді я дуже люблю картини в яких присутні насичені кольори, мабуть тому найчастіше і вишиваю квіти.

Galaif сказав...

Lenbusya-Лена, велике дякую!! Комплектація і на мене справила велике враження. Там ще й тканина обметана, щоби не осипалася.

Айрин [Irina] сказав...

Шикарный набор! Представляю какой интересный будет процесс, ни и долгий конечно :)))
Галя, подскажи где ты покупала такой набор, может и я для себя что-нибудь присмотрю, я тоже люблю грандиозные работы :)

Galaif сказав...

Айрин [Irina], да проэкт грандиозный, поскольку и размер немаленький - 76 х 113 cм, правда вышивается эта картина на Аиде 11, если заменить ткань на меньшую, то и размер картины немного уменьшится.
У китайцев и корейцев теперь очень много красивых наборов появилось и цена у них очень демократичная, так что я тоже очень заинтересовалась их картинами, вот только у нас их наборы еще не везде можно купить. Павлинов я купила в этом интернет-магазине: http://rukodelki.com.ua/ , но выбор у них не очень большой. Думаю, у вас в России, больша возможность приобрести китайские наборы, ведь всетаки Китай к вам ближе.

Айрин [Irina] сказав...

Вот это размерчик! Обалдеть! Я даже и не думала, что картина будет такая большая! Желание увидеть ее вышитой стало еще больше :))).
Спасибо за ссылочку, на первой странице уже столько красоты увидела! Надо у нас тоже поискать где такие наборы продаются.