вівторок, 31 січня 2012 р.

Станочок

Минулого тижня до мене приїхав мій перший станоч
Дуже давно мріяла про станок для вишивки, розглядала різні варіанти в інтернет-магазинах, але стримувало мене від покупки декілька причин. По-перше, який вибрати, звичайний чи диванний? По-друге, коштують дерев"янні станки не дешево, а якщо мені буде незручно ним користуватися, то це будуть даремно потрачені кошти. І по-третє, всі станки для вишивки досить габаритні і куди ж їх ховати при потребі?
Тому коли випадково натрапила в інтернеті на такий варіант, то довго не роздумувала, і зараз поясню чому. По-перше, цей станочок легко трансформується із звичайного в диванний і навіть у настільний, так би мовити 3 в 1. По-друге, коштує він в два, а то й в три рази дешевше від деяких дерев"янних.І по-третє, він дуже швидко розкладається на окремі трубочки і легко поміщається в пакетику в будь яку шафку.
А тепер ще трохи інформації. Рама 30х40см. підходить для середніх робіт, легко повертаєтся, коли необхідно прикріпити нитку на виворітній стороні. Верхня рамка пристосована для прикріплення схем. А що саме головне, це те, що тепер можна вишивати обидвома руками, що значно пришвидшить процес роботи. Я дуже задоволена!!! Тепер цей станочок буде моїм щоденним помічником.
P.S. Та в майбутньому все таки планую купити дерев"янний станок з великою рамою спеціально для картин ГК.

3 коментарі:

Violet сказав...

Поздравляю с приобретением! Желаю еще больше вдохновения в работе на таком удобном станочке!Оченботела спросить из какого материала изготовлен - ПВХ или металл?

Galaif сказав...

Violet, большое спасибо!
Станочек изготовлен из ПВХ, ввесь вес станка где то 2 кг.

Айрин [Irina] сказав...

Рада за тебя Галочка, прекрасная покупка, поздравляю!