середа, 29 грудня 2010 р.

Туфелька №6


Остання туфелька з першої серії, але не остання в роботі. Таки буду вишивати ще одну картину.
Синьо-блакитна туфелька дуже красива, та в роботі вона виявилася найскладнішою с усіх шести. На квіточках кольори дуже схожі, а хрестики розкидані хто куди.Двічі помилялася і приходилось пороти, вишите за день.

Цікава історія сталася з цією туфелькою.Коли почала над нею працювати, то не задумувалася, які саме квіти зображено на ній. І ось одного разу одна моя хороша подруга попросила послухати Іона Суручану "Незабудка". Пісня мені дуже сподобалася, і я по декілька раз прослуховувала її під час роботи над цим малюнком, поки одного разу до мене не дійшло, що квіти на туфельці - це якраз і є незабудки! Почала шукати зображення незабудок в інтернеті - так і є, це точно вона. Ну ось, порівняйте самі!

А пісню можна послухати тут .

5 коментарів:

Олька сказав...

Красивая туфелька! Я очень люблю незабудки! Есть какой-то шарм в этих цветочных туфельках!

Galaif сказав...

Олька, спасибо.Мне они тоже очень нравятся.Вживую очень красиво смотрятся.Вот на фото ткань просвечивается сильно под крестиками, вживую этого не видно.Каждая туфелька по своему красива и оригинальна.А в оформлении еще лучше заиграют, мне уже не терпится поскорее оформить, но хочу уже все вместе в багетку отнести.

Анонім сказав...

Дуже класна туфелька. Та і вся колекція чудова. Молодчинка.

Валя. Івано-Франківськ

Galaif сказав...

Спасибі,Валя! Заходь в гості частіше!

SvetlanaBY сказав...

Какая красота!!!